.

.

Хадсон Бебе Новороденче Памук Богата Новороденче И Тери Чорапи, Мечка, 6 Месеци

Хадсон Бебе Новороденче Памук Богата Новороденче И Тери Чорапи, Мечка, 6 Месеци

Оценки на купувачот:

DEN 0.33
Од стоката
Во магацинот

Хадсон Бејби тери чорапите се меки, цврсти, топли чорапи за да ги задржат нозете на бебето да се чувствуваат пријатно и удобно. Стилот на превиткување манжетни го олеснува држењето на чорапите на бебето на нозе. Нашите супер меки чорапи од памучна мешавина се нежни и се направени со густа ткаенина со перница за да ги одржат нозете на бебето топли и цврсти. Хадсон Бебе Новороденче Момче Памук Богат Новороденче И Тери Чорапи, Мечка е одлично бебе најважен сет за вашето малечко. Комплетот вклучува осум пара тери чорапи. Направено со памук, полиестер и спандекс. Мека, нежна и удобна на кожата на бебето. Оптимално за секојдневна употреба. Достапен, висококвалитетен пакет со вредност.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата