.

.

Ројалов Женска Мода Работна Облека Со Кратки Ракави Со Кратки Ракави Со Џебови Печатени Врвови врвови за вежбање за жени

Ројалов Женска Мода Работна Облека Со Кратки Ракави Со Кратки Ракави Со Џебови Печатени Врвови врвови за вежбање за жени

Оценки на купувачот:

DEN 207.84
Од стоката
Во магацинот

Женска Мода Работна Облека Со Кратки Ракави Со Кратки Ракави Со Џебови Печатени Врвови карактеристики : 1. Изработен е од висококвалитетен материјал, доволно издржлив за секојдневно носење.2. Стилскиот, рачен дизајн ве прави попривлечни3. Класичниот и разноврсен врв е лесен за носење со друга облека, палта и јакни во есенските и зимските сезони, а исто така можете да го облечете со која било комбинација на накит, сандали, потпетици и капи на плажа во пролетните и летните сезони.4. Овој врв ви дава дарежлив и стилски изглед. Печатењето е многу класично и никогаш не излегува од мода. Можеш но, вкупното мини здолниште Гу може да се носи и како врв за да додадете уникатно .5. Совршен за улица, секојдневен, забавен,сигурен дека ќе ви се допадне информации за производот : Сезона : Пролет, Aut И Зима Пол : Женски Повод : дневен / уличен Материјал : Полиестер, Тип На Спандекспатер : Стил На Печатење : Секојдневен,моден ракав должина : Краток Ракав : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА женски врв Size USUKEUBust Sleeve Shoulder Lengths4834100cm/39.37"22cm/8.66"44cm/17.32"68cm/26.77"M61036108cm/42.52"23cm/9.06"46cm/18.11"70cm/27.56"L81238116cm/45.67"24cm/9.45"48cm/18.90"72cm/28.35"XL101440124cm/48.82"25cm/9.84"50cm/19.69"74cm/29.13"XXL121642132cm/51.97"26cm/10.24"52cm/20.47"76cm/29.92"XXXL141844140cm/55.12"27cm/10.63"54cm/21.26"78cm/30.71"XXXXL162046148cm/58.27"28cm/11.02"56cm/22.05"80cm/31.50"XXXXXL182248156cm/61.42"29cm/11.42"58cm/22.83"82cm/32.28" + Погоден За одмор, забави, клубови, излети, ноќни патувања, плажи, шопинг, шопинг, одмор, запознавање итн. Совршен за летни излегувања. +Мек, еластичен и удобен за носење,Покажете го вашиот најдобар удобен и мек материјал грижата за вас како бебе. ●Со исклучителен занает и издржлив материјал,Оваа облека има долг работен век и не бледне лесно. €Рафиниран квалитет-лесен,мек и удобен, убав материјал на допир кој беспрекорно преминува од канцеларија во секојдневна облека.Лесно креирајте убава женска фигура. `+Уникатен дизајн ја прави оваа облека повеќе мода и убавина.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата