.

.

Египетска Памучна Крпа За Маса Убава И Декоративна Одлична За Маса За Вклучена Маса

Египетска Памучна Крпа За Маса Убава И Декоративна Одлична За Маса За Вклучена Маса

Оценки на купувачот:

DEN 0.33
Од стоката
Во магацинот

Овој елегантен чаршав е изработен Од Египетски Памук кој е мек и цврст. Со ткаенина со врвен квалитет и елаборирано пакување, може да биде одличен подарок за празници, Денот на Мајката, вечери, роденден.Купувајте самоуверено со нашата 100% без Гаранција За Враќање На Парите Или Замена Ако некое прашање или предлог, ве молиме контактирајте не слободно. Пакетот Со големина Вклучува 1 парче крпа за маса со димензии 60 W на 144 L Инчи. ●Елегантни Бои Совршени За Внатрешна И Надворешна Боја. Шарената И живописна шема На Руванти внесува нов живот во постелнината на вашата маса. Овие модели на бои носат Шарм во Чаршав и Дуваат Свеж Ветер во вашата трпезарија. Нивниот беспрекорен едноделен дизајн го прави одличен чаршав за внатрешна и надворешна употреба. Печатени со шарм полни бои овие чаршафи се појавува чувство на модерен стил, одлично за украсување на вашата трпезарија или кој било внатрешен настан и Забави На Отворен Базен / Скара. УНИКАТЕН ДЕКОР : Додадете допир на класичен стил во вашиот дом со овој природен мек чаршав со цврста нијанса. Современиот timетски, безвременски изглед и ткаење дава едноставно, но модерно и елегантно чувство. Одговара за секоја триаголна маса (чајна маса, трпезариска маса, фарма маса, масичка и многу повеќе). ЛЕСНА НЕГА И ОДРЖУВАЊЕ : машинско перење топло со слични бои, не избелувајте, исушете го сувото ниско и топло железо доколку е потребно. РАЗНОВИДНИ И ПРАКТИЧНИ-Чаршафите може лесно да се преклопат и носат. Погоден е за чаршав за трпезарија, чаршав за забави, кујнски чаршав, чаршафи за туширање за бебиња, чаршав за свадба и чаршав за пикник, итн. Подарете го овој нежен подарок на вашето семејство и уживајте во пријатна вечера заедно.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата