.

.

Лесни Дела Од Лесна Улица Ценете Ги Женските Чевли За Затнување Отпорни На Лизгање

Лесни Дела Од Лесна Улица Ценете Ги Женските Чевли За Затнување Отпорни На Лизгање

Оценки на купувачот:

DEN 3.33
Од стоката
Во магацинот

Одлична комбинација на дното отпорно на лизгање/масло и супер мека, отстранлива влошка со исклучителна потпора на лакот. Лесните Дела "Цени" е горниот дел од кожа близнак гор кој обезбедува прилагодено вклопување. Исклучително лесен за да им помогне на вашите стапала да се чувствуваат енергично цел ден. 2.25" пета. Отстранлив антимикробен подножје. Отпорен На лизгање и Надворешен Ѓон Отпорен на Масло. Ексклузивен Систем За Леснотија На Движење. Поддршка за лак што апсорбира удари.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата