.

.

Машки чизми за мажи за мажи

Машки чизми за мажи за мажи

Оценки на купувачот:

DEN 863.84
Од стоката
Во магацинот

Форма и функција Комбинирајте за да му дадете на багажникот за пешачење во Mallard одличен изглед на сите временски услови. Оваа солидна 6 -инчна парови за подигање на патки од патка добро со која било гардероба и има трајна надворешна плоча од гума, и флексија на меморија за пена за дополнителна удобност и поддршка. Флексастридна меморија за пена. Отпорен на лизгање. Поставата за отпорност на вода.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата