.

.

Исечете ги женските фармерки со широки нозе

Исечете ги женските фармерки со широки нозе

Оценки на купувачот:

DEN 2.00
Од стоката
Во магацинот

Едноставно кажано, овие фармерки само работат. Влезете во трендовски изглед на комуналните фармерки на Scoop. Силуетата со широки нозе може да се најде со мото-јакна и чизми или да се врати целосно со графички мета и кимоно. Исклучиво на. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина 4. приближно. ИНСЕАМ : 31,5 ”. Среден пораст. Силуета со широк нозе. Затворање на копчињата со поштенски мува. 2 предни џебови и 2 џебови за лепенка. 99% памук/1% еластан. Машина за перење. Увезени. Изберете ги фармерките за комунални услуги за средни пораки за жени. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата