.

.

Џим Болдвин - Двоен Куче Осмели Ѕид Постер Со Магнетна Рамка, 22.375 34

Џим Болдвин - Двоен Куче Осмели Ѕид Постер Со Магнетна Рамка, 22.375 34

Оценки на купувачот:

DEN 271.20
Од стоката
Во магацинот

Овој Тренд Меѓународен Џим Болдвин - Двојно Куче Осмели Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се испечатени на сјајна хартија. Лесно закачете го овој постер Со Магнетна Рамка за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународен Џим Болдвин-Двојно Куче Осмели Ѕид Постер Со Магнетна Рамка : Трендови Постерите користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени На Хартија За Постери Со Сјај На Фотоарт. Вклучува 2 пара дрвени шини со скриени магнети и соодветна закачалка од вештачка кожа. Лесен за составување дизајнот овозможува брза инсталација. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34", со рамка : 40 "х 24" х.5".

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата