.

.

Капезио Е-Серија Џез Лизга На-Дете

Капезио Е-Серија Џез Лизга На-Дете

Оценки на купувачот:

DEN 0.33
Од стоката
Во магацинот

Лизгањето На Е-Серијата е нашиот најпопуларен џез чевел и нема потреба од вовед. Лакот од неопренови ги гушка стапалата кога покажува и свиткува за да избегне гроздобер. Повеќе карактеристики вклучуваат облога што апсорбира влага за да се одржува сува и обложена влошка за дополнителна поддршка. Без врвки чувајте ги чевлите безбедни за време на драгоценото студиско време. Високо се препорачува за сите возрасти и нивоа. Танцувајте со доверба во Е-Серијата. Започнете со големината на уличните чевли. Мека издржлива кожа за удобност. Неопренови лак.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата