.

.

Rca Vh3hhr Стандард Hdmi Кабел, 3ft

Rca Vh3hhr Стандард Hdmi Кабел, 3ft

Оценки на купувачот:

DEN 111.84
Од стоката
Во магацинот

RCA VH3 HHR 3 стапки. Стандардниот HDMI кабел пренесува видео со висока дефиниција и дигитално аудио во високи резолуции. Позлатениот КОНЕКТОР HDMI кабел овозможува пренос на дигитално аудио и видео во еден кабел. HDMI каблите може да се користат со Вашите HDTVs, двд плеери, конзоли за игри, сателитски сетоп кутии и Двр. Поврзува hdmi (R)-тип компоненти. Сигурна и прецизна врска. Супериорен дигитал видео и аудио. Поддржува видео формати со висока дефиниција 720p, 1080i и 1080p. вклучен дигитален дисплеј за да ја означи претходно поставената и положбата на антената за време на работата. Вклучува далечински управувач за прилагодување на антената од внатрешноста на домот. Вклучува погонска единица, контролна единица, далечински управувач и хардверски комплет Со Завртки, завртки за монтирање на роторот, кратки загради, долга заграда, навртки и подлошки. Ограничена доживотна гаранција.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата