.

.

Лиријано Задача Стол,: 18 В 18 Д, Центар Навалување

Лиријано Задача Стол,: 18 В 18 Д, Центар Навалување

Оценки на купувачот:

DEN 2.33
Од стоката
Во магацинот

НА ПРВ ПОГЛЕД . 1. Центар Навалување. 2. Ergономски . 3. Тежина Капацитет (фунти) : 265. 4. Прилагодливост : Вртење. 5. Компатибилен Под : Тврдо Дрво; Тепих. 6. Максимална Висина На Седиштето-Подот до Седиштето : 23.62. 7. Минимална Висина На Седиштето-Подот до Седиштето : 18.7. . Создадете навистина модерно расположение во вашата домашна канцеларија со канцеларискиот стол идалија во средината на грбот. Мазното тапацирано седиште од вештачка кожа и потпирачите за раце обезбедуваат удобност при долги истегнувања на вашето биро, одржувајќи ве продуктивни, оптимисти и фокусирани. Цврстата метална основа и тркалата за тркала ве одржуваат подвижни и удобни. Чувајте го овој модерен стол во вашата домашна канцеларија или формална работна станица за да ја поттикнете креативноста. . ВКУПНА ДИМЕНЗИЈА . 1. Генерално : 27.95 "В х 21.65" Д . . ВООРУЖЕНИ . 1. Тип На Потпирач За Раце : Фиксен. . ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТ . 1. Вртливата : Да. 2. Механизам За Навалување : Да. 3. Прилагодување На Висината На Седиштето : Да. 4. Капацитет на тежина : 265 фунти. . Тежини Пластика. 2. Задача Стол, Целокупната Тежина На Производот : 21 фунти., Минимална Вкупна Висина-Врвот До Дното : 30.7". 3. Високо-Назад КОМПЈУТЕР и Трки Игри Стол, Висина На Седиштето-Подот До Седиштето : 17.7", Генерално : 49.6 "H x 27.6" W x 28.3 " D. 4. Извршен Претседател, Генерално : 21 "W x 22.5" D, : 19.6 "W x 21" D. 5. Фландрија Лукс Копче Назад Задача Стол, Минимална Висина На Седиштето-Подот До Седиштето : 19.25, Механизам За Навалување : Бр : 18 "В х 18" Д, Центар Навалување. Maximumономски, Максимална Вкупна Висина-Врвот До Дното : 40,55". Ширина на потпирачот За рака - Од Страна На Страна : 3", Максимална Висина На Седиштето-Подот до Седиштето : 23.62". : 35.83", Тежина Капацитет : 265 фунти. Висина на потпирачот За рака-Подот До Потпирачот За Раце : 7", Тип На Потпирач За Раце : Фиксен.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата