.

.

Среќен Женски Милер Сандала

Среќен Женски Милер Сандала

Оценки на купувачот:

DEN 320.00
Од стоката
Во магацинот

Среќен Женски Милер 2 Сандала земете патување назад во времето. Сандалите Милер2 од Лаки Бренд ја прифаќаат слободоумната мода од 70-тите години со ленти за истегнување на земјен клин од плута|Оставете ги суптилностите дома и излезете во оваа непогрешлива понуда од Лаки. Милер може да се пофали фантастично изградена горниот во широк ремени и минималистички линии за изглед тоа не е гужва, но сепак сите кул. 3,5-инчен клин пета и 1-инчен платформа во плута донесе фер-временски сензибилитет (како и сериозен сексапил) во секој чекор. Стил : Платформа И Клинови. Тип На Затворање : Се Лизга На. Висина На Петицата : 4. Тип На Пета : Клин. Материјал : Синтетички. Стил : Платформа И Клин Тип На Затворање : Лизгање На Висина На Петицата : 4 Тип на пета : Клин Материјал : Синтетичка Висина На Платформата : 1,5 Единствен Материјал : Стил На Манмадето : Отворен За Повод : Тип На Лежерна Лента : Ниту Еден Стил# : Милер 2. Име На Брендот : Среќен Бренд. Оддел : Жени. Категорија : Заглавени Сандали. Parent Sku : pp-b88ce89c.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата