.

.

Организатор за складирање на корпи за метални жици сорбус за храна, чајната кујна, просторија за перење, организатори на корпи за дома, бања, организација на плакар?

Организатор за складирање на корпи за метални жици сорбус за храна, чајната кујна, просторија за перење, организатори на корпи

Оценки на купувачот:

DEN 543.84
Од стоката
Во магацинот

Додадете складирање и стил со канти за корпи за корпи! Создадени со рустикален привлечност, нашите корпи за фарма се канти за корпи за корпи за фарми (2-пакувања, сребрена хром)-канти за складирање инспирирани од рустикален со рамка за жица, совршени за организирање на предмети за домаќинството. Разновиден за секоја просторија - Погоден за кујнски кабинет, оставата, чајната кујна, плакарот, спалната соба, корпите за полици за бања, дневната соба, просторот за перење, плакарот за постелнина, канцеларијата, оставата, расадник, фоајето за влез, декор на колеџ и многу повеќе. Преносни и стабилни - интегрирани рачки за носење го олеснуваат транспортот низ домот, организирање, извлекување полици и надвор од орманите - магацини со корпи/гнездо заедно за да се зголеми просторот кога е празен. Дизајн на квалитет - канти за жици во правоаголен стил - Дополнува рустикална, фарма куќа, гроздобер ретро и излитена шик домашна декор - позлатен хром (сребро) - избришете чиста - пакет од 2 - мери приближно 12 "L x 9" W x 5,6 "H. Multi Multi -Покорно складирање -Одлично за суви производи, закуски, супи, конзервирана стока, пакети за зачинување/вкус, лименки со сода, кутии сок, мирудии, кујнски материјали -разноврсна за играчки, тоалети за бања/спа, потреби за перење, занаети, додатоци.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата