.

.

Lowrance 000-13674-HDS Јаглерод Fishfinder & Chartplotter Со Структури 3D Пакет, Странични Слики, DownScan Слики & 7 Дисплеј

Lowrance 000-13674-HDS Јаглерод Fishfinder & Chartplotter Со Структури 3D Пакет, Странични Слики, DownScan Слики & 7 Дисплеј

Оценки на купувачот:

DEN 0.33
Од стоката
Во магацинот

Хдс Јаглерод комбинира ултра јасен Солармакс? HD мулти-допир дисплеј со користење на високо-светла LED осветлување и напредни анти-рефлектирачки премази за да се создаде поширок агли на гледање во било која состојба на осветлување. Само Во HDS Јаглерод ќе најдете супериорна точност на бојата и зголемени панели за гледање со висока резолуција специјално дизајнирани за вистински да се максимизираат денес?е водечки сонар. Натоварен со двојадрен процесор со високи перформанси, HDS Јаглеродот обезбедува побрзи брзини на прецртување и побрзо време на одговор за двоканален ЧВРЧОРЕЧКИ сонар, двојни мрежни звучни погледи, Структури Може 3 D® и Структурна Мапа? плус прегледи со поделен екран што го прикажуваат сето ова и мапирање во исто време. има доволно резервна брутална сила за да ги поттикне идните надградби за наоѓање риби со голема моќност. ХДС Јаглерод носи модерни ?паметен телефон-како? удобност со интегрирано безжично и bluetooth® поврзување кое поддржува најнапредна морска технологија, вклучително И Мрежен Анализатор кој го известува корисникот кога е достапен нов софтвер, Асистент за системска Услуга што му овозможува на корисникот да пренесе детален извештај за нивната електронска мрежа директно до техничките советници за прилагодена практична помош. HDS Јаглеродот е најразновидниот комбо достапен денес, може да ја прегледува И контролира Врската Mercury® Vesselview®, да биде поврзан со power-Pole® сидра со плитка вода и да го контролира Smart Steer? тролање моторни/надворешни мотори. Достапна е експанзивна листа на безбедносни и забавни приклучоци за да ја комплетирате вашата мрежа. Можете лесно да се движите со HDS Јаглерод зад докажаната навигација со Lowrance, внатрешна GPS антена од 10 Hz и мноштво опции за мапирање достапни од единицата?s двојна microsd картичка слотови или преку безжично преземање Од Gofree® Продавница. Lowrance 000-13674-002 HDS Јаглерод 7 Fishfinder & Shartplotter Со Структури 3 D Пакет, Странични Слики, Down Scan Слики & 7" Дисплеј.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата