.

.

CaComMARK Pi Летни Врвови За Жени Дозвола Жените V - Вратот Цветни Печатени Туника Копчиња Краток Ракав Маица Розова

CaComMARK Pi Летни Врвови За Жени Дозвола Жените V - Вратот Цветни Печатени Туника Копчиња Краток Ракав Маица Розова

Оценки на купувачот:

DEN 360.00
Од стоката
Во магацинот

Жените V - Вратот Цветни Печатени Туника Врвови Копчиња Краток Ракав Маица карактеристики : Материјал : Полиестер, Меки И Удобни Карактеристики : Краток Ракав, Печатење, Дневно, Стил. Мека, растеглива ткаенина што дише обезбедува исклучителна удобност и издржливост. Ќе биде совршено да се спарите со панталони, хеланки или фармерки за секојдневен, но трендовски изглед, погоден за сите сезони. Содржина на пакетот : 1 Х Женски Врвови Сезона : Пролет Лето Summer Зимски Пол : Женски Повод : , Дневен Материјал : Должина На Полиестерблуза : Редовен Тип На Шема : Стил На Печатење : Големина На Секојдневна Големина. САД ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ЕУ Биста Должина НА Рамената ХХХЛ 3Х-Голема 14 18 44 125-135см/49.21-53.15" 48см/18.90 "80см/31.50" ХХХХЛ 4Х-Голем 16 20 46 130-140см/51.18-55.12" 49см/19.29 "81.5 см/32.09" ХХХХХХЛ 5Х-Голем 18 22 48 135-145см/53.15-57.09" 50см/19.69" 83см/32.68" Големина : ХХХЛ Големина. : 3x-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 125-135cm/49.21-53.15 "Рамо : 48cm/18.90" Должина : 80cm/31.50 " Големина : XXXXL Големина. : 4 X-Големи САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 Биста : 130-140cm/51.18-55.12 "Рамо : 49cm/19.29" Должина : 81.5 cm/32.09 " Големина : XXXXL Големина. : 5 X-Големи САД : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 ЕУ : 48 Биста : 135-145cm/53.15-57.09 "Рамо : 50cm/19.69" Должина : 83cm/32.68 " Маици За Жени Графички Дозвола. Жените Плус Големина Врвови Краток Ракав Туника Мета Дозвола. Женски Блузи И Кошули Летен Клиренс.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата