.

.

Хавајска Машка Кошула 3д Печатени Водни Суштества Кошула Со Кратки Ракави За Мажи Преголеми Врвови Од Камиза Машка Облека Хомбрес На Плажа

Хавајска Машка Кошула 3д Печатени Водни Суштества Кошула Со Кратки Ракави За Мажи Преголеми Врвови Од Камиза Машка Облека Хомбрес

Оценки на купувачот:

DEN 3.33
Од стоката
Во магацинот

Обична хавајска машка кошула со копче е мека, светла и лесна, изработена од 100% полиестер. - Машката кошула на плажа има лабав крој, кратки ракави, страничен крој и широка јака. - Соодветните отпечатоци се погодни и за жени, момчиња, девојчиња и парови. - Машките кошули за плажа се дизајнирани специјално за плажи, острови, крстарења, кампување, базени, свадби на плажа, тропски или летни одмори. - Машката алоха кошула додава кул, грди, чудни, интересни, кубански, трендовски, ретро, бучни, господин, луди, ексцентрични, вулгарни или модерни забави во стилот ,achенски забави и карневали на Темата На Карибите на вашата забава на денот На Темата Алоха Хаваи, Празник На Ру, забава За Ноќта на Вештерките, забава со маскенбал, роденденска забава. - Овие машки тропски кошули се машки кошули со копчиња со кратки ракави, совршени подароци За Денот на Благодарноста за мажи, како и грди подароци За Божиќна кошула за татковци, синови, внуци, момчиња, браќа, сопрузи, семејство или пријатели. Определување на производот : -. Меки и лесни 100% полиестерски завеси, како што е свилата, во светли и живописни бои. Упатства За одржување : циклус на миење раце/миење раце Со Ладна вода, не избелувајте, закачете се да се исуши,не паѓајте суво, пеглајте на ниска температура( само обратната страна е испеглана), не исушете ја Хавајската Машка Кошула со 3д Печатени Водни Суштества Кошула Со Кратки Ракави За Мажи Преголеми Врвови На Камиза Машка Облека Хомбре На Плажа.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата