.

.

Унисе Мек Стил Маица, Животинска Шепа Љубов Маица, Куче И Мачка Љубов Маица

Унисе Мек Стил Маица, Животинска Шепа Љубов Маица, Куче И Мачка Љубов Маица

Оценки на купувачот:

DEN 239.84
Од стоката
Во магацинот

Унисекс Маичката За Печатење На Животински Шепи Во мек стил става ново вртење на секојдневната удобност. Изработена од многу меки материјали, оваа маичка е 100% памук за цврсти бои. Покажете ја вашата љубов кон вашите крзнени бебиња, без разлика дали вашата мачка, куче или кој било друг пријател со шепи. Внесете животинска љубов во вашиот живот и претставете ги вашите радосни крзнени деца. : 100% прстен-откачи памук . : Лесна ткаенина . : Еврофит. : Солза-далеку етикета. : Работи верно на големината. . . С. М. Л. ХЛ. 2ХЛ. 3ХЛ. . Ширина, во. 17.99. 20.00. 21.97. 23.98. 25.98. 27.99. . Должина, во. 27.99. 28.98. 30.00. 30.98. 31.97. 32.99. . Должина на ракавот, во. 8.23. 8.50. 8.74. 9.02. 9.25. 9.49. . . : 100% прстен-откачи памук . : Лесна ткаенина . : Еврофит . : Солза-далеку етикета . : Работи верно на големината.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата