.

.

Машки боксерски Гаќи Мека Мраз Свила Што Дише Најлонски Мрежи Со Цврста Боја Долна Облека

Машки боксерски Гаќи Мека Мраз Свила Што Дише Најлонски Мрежи Со Цврста Боја Долна Облека

Оценки на купувачот:

DEN 2.33
Од стоката
Во магацинот

Машки Боксерски Гаќи Мек Мраз Свила Што Дише Најлонски Мрежи Со Цврста Боја Долна Облека Карактеристики : 1.Прилика : Совршен избор За Топла Ноќ, Меден Месец, Денот На Вљубените, Годишнината, Спалната Соба Или Специјалниот Ден, Ве Прават супер секси . 2.Врвен квалитет и посебен дизајн совршено ги покажуваат вашите секси облини. Оваа долна облека може да создаде најсекси изглед за вас. И тоа го покажува вашиот секси и ве прави попривлечни за вашиот љубовник. 3.Направи супер секси .Служат како ноќна облека и исто така подарок за сексуалниот живот на двојките. 4.Ткаенина : полиестер+Спандекс. Некои се протегаат, дишат и лесни 5.Рачно миење одделно во ладна вода, без белило и закачување за сушење, Пеглајте со крпа за притискање. Бидејќи различни компјутери различно ги прикажуваат боите, бојата на вистинската ставка може малку да се разликува од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање.Сезона : Четири сезони пол : Менматеријал : Полиестер, Спандекспатер Тип : Цврст Стил : Секси што добивате : 1 Сет Машка Долна Облека Големина : Л Големина. : Голем Струк : 66-73см/25,98-28,74" Големина : XL Големина. : Х-Голем Струк : 73-80см/28,74-31,50" Големина : ХХЛ Големина. : 2х-Голем Струк : 80-86см/31,50-33,86" Големина : ХХХЛ Големина. : 3 X-Голем Струк : 86-93cm/33,86-36,61" Големина : XXXXL Големина. : 4Х-Голем Струк : 93-100см/36,61-39,37". Материјал : изработен Е Од Полиестер, памук. Меките и пријателски за кожата материјали ќе ви донесат врвно искуство со носење. Метод на перење : рачно перење и машинско перење се достапни и двете. Боксер. црна долна облека. бели боксерски гаќи за мажи. боксери гаќи за мажи. машка долна облека боксер гаќи пакет.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата