.

.

Машка Просперитетна Бела Гарднер-Веб Булдози Тато Маица

Машка Просперитетна Бела Гарднер-Веб Булдози Тато Маица

Оценки на купувачот:

DEN 2.67
Од стоката
Во магацинот

На секој обожавател На булдози Гарднер-Веб му треба Оваа Маичка Од Тато Од Просфера. Удобната ткаенина е изградена за да ве одржува удобни и подвижни во текот на целиот ден. Покажете колку сте горди што сте дел од семејството булдози Гарднер-Веб со оваа слатка Маица. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Екран печатени графика. Официјално лиценциран. Материјал : 50% Полиестер/50% Памук. Увезени. Машинско перење, сува сува ниска. Краток ракав. Бренд : Просфера. Вратот на екипажот.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата