.

.

Машка Маица графичка Апстрактна Облека За Вратот Облека На Отворено Печатење Со Долги Ракави Моден Дизајнер Гроздобер

Машка Маица графичка Апстрактна Облека За Вратот Облека На Отворено Печатење Со Долги Ракави Моден Дизајнер Гроздобер

Оценки на купувачот:

DEN 303.84
Од стоката
Во магацинот

Машка Маица Графичка Апстрактна Облека За Вратот Надворешен Печатење Со Долги Ракави Моден Дизајнер гроздоберпроизвод атрибути : Мека и удобна : Рачно перење или машинско перење.Стил : англиски стилшопинг категорија : млада мода (18-24 години)Стил : маица тип на јака : должина на ракавот : краток ракав облечен во шамија : без шамија : пуловер дебелина : нормален опсег на грешки : 1-3соодветна сезона : пролет и aut главен состав на ткаенина : име на памучна ткаенина : мешавина на хемиски влакна применливо сценарио : стил на движење детали : блокирање на бои верзија : гроздобер стил на џеб за облека За раменици : Без боја на џеб : видете детали големина : видете детали погоден за : тинејџери пакет : маица со големина на рамо ракав length Length S105cm/41.34"43cm/16.93"63cm/24.80"70cm/27.56"M110cm/43.31"44.5 cm/17.52"63.7 cm/25.08"71cm/27.95"L115cm/45.28"46cm/18.11"64.4 cm/25.35"72cm/28.35"XL120cm/47.24"47.5 cm/18.70"65.1 cm/25.63"73cm/28.74"XXL125cm/49.21"49.5 cm/19.49"65.8 cm/25.91"74cm/29.13"XXXL130cm/51.18"51.5 cm/20.28"66.5 cm/26.18"75cm/29.53"Големина : SBust : 105cm/41.34"Рамо : 43cm/16.93"должина На Ракавот : 63cm/24.80"Должина : 70cm/27.56"Големина : MBust : 110cm/43.31"Рамо : 44.5 cm/17.52"должина На Ракавот : 63.7 cm/25.08"Должина : 71cm/27.95"Големина : Lbust : 115cm/45.28"Рамо : 46cm/18.11"должина На Ракавот : 64.4 cm/25.35"должина : 72cm/28.35"Големина : Xlbust : 120cm/47.24"рамо : 47.5 cm/18.70"должина на ракавот : 65.1 cm/25.63"должина : 73cm/28.74"големина : xxlbust : 125cm/49.21"рамо : 49.5 Cm/19.49"должина на ракавот : 65.8 cm/25.91"должина : 74cm/29.13"големина : xxxlbust : 130cm/51.18"рамо : 51.5 cm/20.28"должина на ракавот : 66.5 cm/26.18" должина : 75см/29.53" Табела Со Големина : големина : с биста : 105см/41.34" рамо : 43см/16.93 " ракав долг ракав Хенли Маици е направен со висококвалитетна памучна Мешавина ткаенина, која е лесна, еластична, мека и Удобна за носење. Мека хенли блузи костум за секојдневно носење, работа, одмор, плажа, рекреативни спортови, бејзбол, атлетски, тренингот, бизнис, лежење итн. Обична хенли кошула, редовно вклопување, долг ракав, деколте на екипажот во стилот на хенли, затворање на копчиња, еднобојна, основна дизајнирана, висока мекост Одлична за пролет, лето, aut, зима. Овие стилски кошули со долги ракави може лесно да се совпаднат со панталони за облекување, панталони, чино и фармерки.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата