.

.

Женска Лулашка Мини Фустан Царинење Цврста Боја Гроздобер Должина На Коленото Империја Половината Фустан Модни Трендовски Фустани Секојдневен Лабав Летен Фустан

Женска Лулашка Мини Фустан Царинење Цврста Боја Гроздобер Должина На Коленото Империја Половината Фустан Модни Трендовски Фустани

Оценки на купувачот:

DEN 0.67
Од стоката
Во магацинот

Цхјс Женска Лулашка Мини Фустан Царинење Со Еднобојна Гроздобер Должина На Коленото Империја Фустан Со Половината Модни Трендовски Фустани Секојдневен Лабав Летен Фустан Со Кратки Ракави Кружен Врат Зелена XL-Добредојдовте Во Чхјс Продавница (◕ ᴗ◕✿)- Ви Посакувам пријатно шопинг искуство ВО CZHJS CZHJS има за цел да обезбеди висококвалитетна женска облека и додатоци. Online 24 Часа Онлајн : ако имате какви било прашања, слободно контактирајте го сервисниот тим НА ЧЈС, ние ќе го решиме за вас. ✈Брза Испорака : Испорачана на време во рок од 48 часа. Времето на испорака е 7-21 дена, имаме стабилни логистички канали и со нетрпение очекуваме да соработуваме со вас.Карактеристики : Секојдневен, Краток Ракав,Фустан,Секојдневна Облека, Стилски и моден дизајн.2.Материјал : Полиестер. Полиестерски влакна, Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни. 3.Дизајнот Со Длабок V И Двоен Тул го прави повеќе моден и привлечен за носење. 4.Повод : Секојдневен, Далиј,Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, Зима и Пролет.5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Сезона : Пролет, лето,автопортрет : Жени, Девојкакога : Секојдневен, Далииматеријал : Тип На Полиестерпетер : Цврста Декорација На Бои : Нонкол : В-Декстил : Секојдневен, Моден Должина : Редовна Должина На Ракавот : Краток Ракав Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Фустан Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 92см/36.22 "Ракав : 23см/9.06" Должина : 89см/35.04 " лабава летен фустан за жени се занимава. боемски фустани за жени под 10 долари. лелеави фустани за жени свадба гостин дозвола.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата