.

.

Жените Плоштадот Вратот Одблесокот Долг Ракав Чад Плисирани Мини Фустан

Жените Плоштадот Вратот Одблесокот Долг Ракав Чад Плисирани Мини Фустан

Оценки на купувачот:

DEN 431.84
Од стоката
Во магацинот

Забелешка : 1. Според светлината и различните компјутерски монитори, бојата може да биде малку поинаква како што покажуваат сликите. 2. Ве молиме погледнете ја нашата табела со големини пред да ја нарачате оваа ставка, тоа е вистинската големина. Покрај тоа, дозволете грешка од 1-3см поради рачно мерење. Вашето разбирање и поддршка се високо ценети. 3. Инструкции за Нега на ткаенина : Машинско Перење, не Белење, Пеглање Без Висока Температура, Избегнувајте прекумерна Изложеноствисок квалитет и сосема нов дизајн, посета на нашата продавница "Старвнц", можеби ќе го најдете она што го сакате! Оваа ставка е добар избор за вашето време, која е изработена од мек и лесен полиестер помешан за секојдневна удобност. Опремен со квадратен врат, чаден, возбудлив, долг ракав, плисирани нивоа, цврста боја, секојдневен стил. Тоа е совршен мини фустан кој ќе му даде свеж талент на секој изглед со овој дизајн што ќе се забележи во еден момент. Исто така, можете да се спарите со се што сакате за да ја направите попривлечна. Погоден за додавање во вашата гардероба речиси секоја сезона, што ќе ви помогне да создадете подобри спомени за вашиот секојдневен живот или вашиот одмор. Измијте со слични бои, отстранете веднаш, не избелувајте, машинско перење ладно, ладно железо по потреба, не пеглајте ја декорацијата, исушете ја на ниско ниво.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата