.

.

Сарафани За Жени Препи стил А-Линија Халтер Мини Бизнис Цврст Фустан

Сарафани За Жени Препи стил А-Линија Халтер Мини Бизнис Цврст Фустан

Оценки на купувачот:

DEN 3.33
Од стоката
Во магацинот

Мода Женски V - Вратот Без Грб Halter Секси Резервоарот Цврста Боја Удобност Фустан. *Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Исто Така Треба Да Го Повикате Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Материјал : Полиестер,Spandex Colors : Црна,Сива,Сина,Вино Црвена,,Топла Розова,Портокалова : S/M/L/XL/XXXL/XXXXL/Xxxxlsls Должина На Ракавите : Должина На Фустани Без Ракави : Стил На Мини Фустан : А-Ленено Деколте : Halter Features : Летни фустани; Фустани За Жени 2023; Женски Фустани Шема : Печатени,цврстина : Стандарден Стил : Слободно Време, Боемски, Секојдневен, Лабав, Сексисезона : Пролет, Летна Пригода : ДНЕВНО НОСЕЊЕ, ВОКАЦИЈА, ЗАБАВА, ВКЛУЧЕН Е ПАКЕТ СО ДАТУМИ : 1 Компјутерски Женски Фустани. Совети : . Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. €КАРАКТЕРИСТИКИ : Тркалезен / V врат, Краток ракав, Страничен сплит, Секојдневен Фустан На Долга плажа,Макси фустан со Џебови, Лабав fit.It е толку убава,виси добро, ласкави и можат да бидат облечени нагоре или надолу. `+Ултра Лесен И Мек Материјал Сигурно ќе ви се допадне начинот на кој тие ве прават да изгледате и чувствувате. Овие Летни Фустани се направени Од Полиестер, Спандекс. Меки, Удобни и Воздушни За Топло Лето и Влажни денови; Лесен, но Не гледам преку. Совети за совпаѓање : Торба За Рамо;Високи Потпетици;Различни видови чевли. Прилики : Совршен За секојдневниот живот,одмор,плажа,забава,работа, коктел или други активности.Ткаенина што дише, модерен цветен дезен и секси мини стил. Спарете се со вашите омилени високи потпетици или сандали, уживајте во вашите кул летни денови. Фустани за жени 2023 година, совршени за секојдневно секојдневно носење, забава, клуб, работа, канцеларија, бизнис, одмор, плажа итн.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата