.

.

Манли зачувување на задната врата на миризбата со тегла - топла и зачинета - Класичен плус - Вик - 16. Оз - 60Х изгоре

Манли зачувување на задната врата на миризбата со тегла - топла и зачинета - Класичен плус - Вик - 16. Оз - 60Х изгоре

Оценки на купувачот:

DEN 2.33
Од стоката
Во магацинот

Манли за препуштање задната врата го има токму она што треба да го добиете во духот на денот на играта. Белешки за кипарс, шума и мошус течат низ воздухот, ве одржуваат смирени, но сепак возбудени кога ги гледате вашите омилени играчи да ги освојат сите! Колекцијата Classic+ има ист изглед како и оригиналната класична колекција, но со помоќни и интензивни мириси за крајно искуство со горење. Сите ние ги имаме нашите суеверија за рутината на денот на нашата игра. Некои од нас ги носат нашите среќни чорапи или седат на истото место за секој натпревар, но сега, можете да додадете опашка во рутината на вашата игра. Со белешки за зеленило, суптилна црна пиперка и игла за ела, овој мирис е совршен начин да ги доведете во живот омилените спомени на денот на играта. Tailgate е дел од новата колекција Classic Plus од Manly Innulgence. Со 2x количината на моќен и интензивен мирис од оригиналната класична колекција, колекцијата Classic Plus ќе биде сигурна дека ќе го потресе вашиот свет. Кажете "Здраво" на колекцијата Classic Plus од Manly Inlulgence. Уживајте во истиот класичен изглед со 2x количината на интензивен мирис. Колекцијата Classic Plus вклучува високо концентрирани мириси за исклучително моќно искуство. Класик Плус е еден од еден вид, исто како и тебе. Одликувајќи се со две врвни памучни фитили, оваа свеќа во восок од соја има приближно време на изгореници од 60 часа. Зачини кремасти ноти на мелената мешавина од грав Тонка со килибарна цимет, млечно сандалово дрво и богато Оуквуд создаваат совршен мирис на есен. Квинтесенцијален есенски мирис со суптилни навестувања од тиква, килибар и ванила за да ги внесете омилените мириси на сезоната во вашиот дом . Изгоре : Зачин, тиква, килибар, кашмир, средна : слатка сандалово дрво, земјни договори, дно : дрво, мошус, ванила, мов, килибар.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата