.

.

Хуинијадски Лажни Нокти Долги Нокти Лажен Лепенка За Нокти Правоаголна Еднобојна Уметност ЗА Нокти 24 ПАРЧИЊА

Хуинијадски Лажни Нокти Долги Нокти Лажен Лепенка За Нокти Правоаголна Еднобојна Уметност ЗА Нокти 24 ПАРЧИЊА

Оценки на купувачот:

DEN 143.84
Од стоката
Во магацинот

Долги Нокти Лажен Лепенка За Нокти Правоаголна Еднобојна Уметност За Нокти Опис : 100% нов и висок квалитетмногу лесен За употреба И убавина На Вашите Нокти Моден дизајн За декорација На нокти Погоден За професионална или домашна употреба може да се користи за украсување на вашите нокти ИЛИ МОБИЛЕН телефон САМ САМ, да ве направи повеќе мода, привлечна, шармантна Погодна За употреба на врвот на лак ,ув гел систем, итн. Забавни Божиќни налепници за нокти, повеќе во согласност со празничната атмосфера. Направете вашите нокти да изгледаат попривлечно дијаметар На Тркалото : прибл.8 х10, 5см/3, 1х4, 1ин Материјал : Содржина На Налепници : 1 х налепници За Нокти Лажни Нокти. Сосема Нов И Квалитетен. Модерен, роман и популарен. Природно и безнадежно.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата