.

.

панда бебе прошетка очи арт деко мода уво висат en капка обетка накит жена

панда бебе прошетка очи арт деко мода уво висат en капка обетка накит жена

Оценки на купувачот:

DEN 239.84
Од стоката
Во магацинот

Големина : големина На Обетка : дијаметар 2,7 см / 1,1 инч; дебелина 0,2 см / 0,1 инчикласификација : Златна Обетка Карактеристика : -Спарете ја со вашата омилена облека-Обетките со Капки имаат некои од нашите привлечни метални работи-Овие обетки ќе направат совршен подарок за Денот На Вљубените, Божиќ, годишнината од вашата венчавка, Денот На Мајката и родендените-за да го заштитите позлата,одржувајте го високиот сјај на вашиот накит со избегнување Контакт Со Сапун, парфем, лосион, шминка, производи за коса и чистење-2 обетки парматеријал : количина на метален пакет : 2 Х Обеткиовој производ Може да Се персонализира. Ве молиме нарачајте прво и испратете ја вашата слика до Мене Преку Е-Пошта.Ние сакаме да ги донесеме идеите на сите во реалност. Ние обезбедуваме најголем избор на производи за вас, КАКО ШТО СЕ 3С, чаши и садови ѕидни украси, периферни уреди за автомобили или додатоци за облека. панда бебе прошетка очи арт деко мода уво висат en капка обетка накит жена.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата