.

.

Благородни постелнина за модели на микрофибер, поставени листови за постелнини, сиви поларис, крал

Благородни постелнина за модели на микрофибер, поставени листови за постелнини, сиви поларис, крал

Оценки на купувачот:

DEN 2.00
Од стоката
Во магацинот

Дајте му на вашата соба освежувачки нов изглед и почувствувајте се со овој комплет за кревети со 4 парчиња. Одликувајќи се со современ дизајн на Поларис во светло сива и бела боја, секое парче е двојно четкано за да му се даде на сетот ултра мека и пријатна текстура. Нашите премија предива од микрофибер се двојно издржливи од памукот, отпорни на брчки и идеални за чувствителна кожа и оние со алергии. Благородни постелнини со 4 парчиња сет на плочи вклучуваат : 1 рамен лист, 1 поставен лист, 2 перници (близнаци, близнаци XL сетови доаѓаат со 1 перница). Ткаен двојно четкан микрофибер дава супериорна удобност. Упатства за нега : Машинско миење ладно, суво суво, отпорно на избледување. 16 "Длабоки џебни опремени чаршафи. Направено од ултра. Микрофибер го прави идеален за чувствителна кожа и оние со алергии. "W x 96", 1 стандардна перница : 20 "W x 30". Комплетот со целосна големина вклучува : 1 целосен вграден лист : 54 "W x 75" L + 16 ", 1 целосен рамен лист : 81" W x 96 "L, 2 стандардна перница : 20" W x 30 ". Сет на големина на кралицата вклучува : 1 вграден лист на кралицата : 60 ​​"W x 80" L + 16 ", 1 Queen Flese : 90" W x 102 "L, 2 стандардна перница : 20" W x 30 "L. сет на големина на кралот вклучува : 1 вграден лист со крал : 78 "w x 80" l + 16 ", 1 крал рамен лист : 102" w x 105 "l, Кинг перница : 20" w x 40 ".

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата