.

.

Супериорен Египетски Комплет За Покривање На Јорган Од Памук, Целосна Кралица, Тил

Супериорен Египетски Комплет За Покривање На Јорган Од Памук, Целосна Кралица, Тил

Оценки на купувачот:

DEN 1072.00
Од стоката
Во магацинот

Трансформирајте ја вашата спална соба во целосно светилиште со елегантниот Комплет За Покривање На Јорганот Арлингтон. Овој ултра-мек сет е прекрасно дизајниран со 100% Египетски Памук и пријатна бројка од 650 нишки што обезбедува мирен ноќен сон. Достапен во повеќе големини и разновидни прекрасни, цврсти бои комплетни со суптилен трепет од нивното сатенско ткаење, овој комплет за покривање на јорган ќе му даде на вашиот кревет удобно, луксузно чувство што сигурно ќе го сакате. Стилизирајте го вашето светилиште со соодветни чаршафи и навлаки за перници, продадени одделно за смирувачки, мирен изглед. Овој сет вклучува соодветна перница измама (и). Секое парче може да се пофали со путер-мазно чувство. Дише и кадифен. Сетот може да се пофали со суптилен трепет од финишот на сатен ткаат. Идеален за употреба во текот на целата година.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата