.

.

Декмод 16W, 67 H Алуминиум Модерна Палто Решетката, Сребро, 1-Парче

Декмод 16W, 67 H Алуминиум Модерна Палто Решетката, Сребро, 1-Парче

Оценки на купувачот:

DEN 2.67
Од стоката
Во магацинот

Декмод 16"W, 67" H Алуминиумска Модерна Решетка За Палто, Сребрена, 1-Парче е уникатен додаток на вашиот стилски дом. Одлично за закачување палта, чанти, шалови и многу повеќе, оваа решетка за палто е функционална колку и стилска. Создадете складиште за вашите работи додека ги чувате заштитени и надвор од подот на површината. Прикажете ја оваа модерна решетка за сребрени палта како функционално и декоративно акцентно парче на вашите влезови и ходници. Оваа ставка бродови во 1 картон. Погоден само за внатрешна употреба. Оваа ставка бродови целосно собрани во едно парче. Максималната граница на тежина е 25 килограми. Произведено Во Индија. Модерна тема. Карактеристики модерен стил инспириран од минималистички дизајн со чисти линии и аголни структури. Модерна решетка за сребрени палта изработена од цврст алуминиумски материјал застаклена со сјаен слој. Оваа решетка за алуминиумски подни палта има елегантна сребрена завршница што надополнува се што ќе закачите на неа и други украси за домот. Стоечка решетка за палто со едноставен дизајн со повеќе висечки куки, долга и тенка метална прачка и тркалезна основа. Оваа ставка е со димензии 16 "L x 16" W x 67 " H и тежи 16 фунти. Оваа решетка за алуминиумски подни палта е дизајнирана да создаде висечки куки во уникатна форма со висок држач и кружна основа. Избришете ја со сува крпа. Алуминиумскиот материјал на оваа решетка за палто е заварен за да формира цврсти метални куки и да стои поддржан од стабилна основа. Модерна тема. Декмод 16"W, 67" H Алуминиумска Модерна Решетка За Палто, Сребрена, 1-Парче прави совршен додаток на секој дом.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата