.

.

Декмод 16 69 Кафеава Метална Решетка За Палто, 1-Парче

Декмод 16 69 Кафеава Метална Решетка За Палто, 1-Парче

Оценки на купувачот:

DEN 319.84
Од стоката
Во магацинот

Декмод 16" х 69 " Кафеава Метална Решетка За Палто, 1-Парче е уникатен додаток на вашиот стилски дом. Одлично за закачување палта, чанти, шалови и многу повеќе, оваа решетка за палто е функционална колку и стилска. Создадете складиште за вашите работи додека ги чувате заштитени и надвор од подот на површината. Високата решетка за подот со лопатка ќе додаде чуден допир во вашиот влез со рустикална дрвена конзола и огледало. Оваа ставка бродови во 1 картон. Погоден само за внатрешна употреба. Потребно е некое собрание. Максималната граница на тежина е 15 килограми. Ова е едно кафеаво обоено самостојно палто и решетка за капи. Крајбрежен стил. Инспириран од блажената спокојство и привлечноста на морето, каде смирувачките нијанси и природните текстури носат без напор шарм во домот. Решетката за подни палта со кафеава лопатка е изработена со цврст метал и дрво. Оваа решетка за весла го истакнува кафеавото вратило на веслата со црн хардвер, бело, сино од морска пена, темносино и црвен врв во потресена завршница. Решетката за палто во крајбрежен стил има реални лопатки во структура на статив со куки за дуо во близина на финалниот врв и црн сад обезбеден во центарот за дополнително складирање. Решетката за палто е со димензии 16 L x 16w x 69 H инчи и тежи 13,23 фунти. Оваа решетка за палто ги нагласува веслата во вертикална стоечка форма со шема на ленти. Избришете ја со сува крпа. Оваа решетка за палто е склоп на метални весла со куки прикачени на врвот. Крајбрежен стил. Декмод 16" х 69 " Кафеава Метална Решетка За Палто, 1 Парче прави совршен додаток на секој дом.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата