.

.

Rosarivae Метал Шапка Дисплеј Стојат Ротирачки 3-Ниво На Решетката За Складирање Решетката За Глава

Rosarivae Метал Шапка Дисплеј Стојат Ротирачки 3-Ниво На Решетката За Складирање Решетката За Глава

Оценки на купувачот:

DEN 2.00
Од стоката
Во магацинот

Опис Ова Е решетка за прикажување, која е изработена од висококвалитетни материјали, издржливи и може да се користи долго време. Штандот за прикажување со 3-ниво и вертикален дизајн е погоден за виси орнаменти, капи, кеси и други лесни предмети. Карактеристики ротирачки, може подобро да прикажува капи и да ви обезбеди погодност. Карактеристики-Материјал : Железо. - Заварувањето со железо, боењето на лакот за шпорет и фината изработка го прават овој дисплеј за капа потрајни и може да се користи долго време. - Оваа решетка за складирање може да се одвои за практично складирање. - Погоден за дома, спална соба, сала за чување и прикажување додатоци, продавница за накит, капа, итн. - Штандот за прикажување со 3-ниво и вертикален дизајн е погоден за закачување орнаменти, капи, чанти и други лесни предмети. - Споделете со вашите пријатели и семејство бидејќи е практична решетка за складирање.Пакет вклучени : 1 х Решетката За Складирање железо заварување, шпорет лак боење и парична казна изработка направи оваа шапка дисплеј стојат потрајни и може да се користи за долго време. Оваа решетка за складирање може да се одвои за практично складирање. Погоден за дом, спална соба, сала за чување и прикажување додатоци, продавница за накит, капа, итн. Штандот за прикажување со 3-ниво и вертикален дизајн е погоден за виси орнаменти, капи, кеси и други лесни предмети. Споделете со вашите пријатели и семејство бидејќи е практична решетка за складирање.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата