.

.

Ergоде ПАЛТО БАГАЖНИК-71 Х ГРЕЈ СО ДРЖАЧ ЗА ЧАДОР

Ergоде ПАЛТО БАГАЖНИК-71 Х ГРЕЈ СО ДРЖАЧ ЗА ЧАДОР

Оценки на купувачот:

DEN 607.68
Од стоката
Во магацинот

Ergоде ПАЛТО БАГАЖНИК-71 " Х / ГРЕЈ СО ДРЖАЧ ЗА ЧАДОР-јас 3178 - ВВ, Оставајќи ве слободно да се натрупате на палтата, јакните и капите, оваа решетка за палто од цврсто дрво со држач за чадори држи сѐ на своето место. Оригиналниот свртен столб со 6 висечки штипки зема креативно вртење на оваа функционална решетка за палто што држи до 3 чадори. Прекрасна сива завршница со цврста подлога за пиедестал носи многу стилско складирање во вашиот простор за живеење. Неговата едноставност го олеснува организирањето на влезот, ходникот, калта или спалната соба. Оваа практична решетка за палто со држач за чадор е погодна и неопходна во сите домови.6 висечки штипки совршени за вашиот капут, капа, Шалови МОДЕЛ БР : јас 3178-ВВ. Марка : Ergода. Земја НА Потекло ТАЈВАН. ТРАДИЦИОНАЛНО. ЦВРСТО ДРВО, МДФ. 6 висечки штипки совршени за вашиот капут, капа, шалови. Карактеристики држач за чадор за држење до 3 чадори. Конструкција од цврсто дрво во сива завршница. Традиционален стајлинг со свртени детали за објавување.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата