.

.

Едноставно Дејзи 18 14 Фенси-сијалички празници за печатење, сет од 4

Едноставно Дејзи 18 14 Фенси-сијалички празници за печатење, сет од 4

Оценки на купувачот:

DEN 207.84
Од стоката
Во магацинот

Шарм ги гисти со едноставни, но сепак елегантни пласмани! Едноставно, модерните пласмати на Дејзи доаѓаат во сет од четири и се идеални за секоја пригода. Со изобилство на дизајни за избор, секогаш ќе бидете подготвени со беспрекорен декор на маса! "Едноставно Daisy 18" x 14 "Fancy-Bulb Holiday Printemats, сет од 4 : сет од 4 плакати. Идеално за секоја пригода. Изобил на дизајни за избор.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата