.

.

Пепа Прасе Кадифен Ранец

Пепа Прасе Кадифен Ранец

Оценки на купувачот:

DEN 527.84
Од стоката
Во магацинот

Пепа Прасе е симпатична мала свиња која е подготвена за авантура. Вашето мало девојче ќе биде заљубено во Овој Кадифен Ранец Пепа Прасе со прилагодливи црвени ремени за рамо и мала преграда за затворање со патент за чување на нејзините најскапоцени предмети или дури и нејзините омилени закуски. Овој многу симпатичен ранец има висечка јамка за лесно складирање кога не е споен во рацете на вашите мали девојчиња. Комплетен со вмешани детали и раце, нозе, па дури и кадрава свинска опашка, овој ранец сигурно ќе и го разубави денот во годините што доаѓаат. Овој ранец е со димензии 16" во висина и е направен во пепа Пиг пик и црвена шема на бои. Пепа Прасе Кадифен Ранец : 100% полиестер . Детски ранец . Облик На Пепа Свиња . Мал џеб со патент . Прилагодливи ремени . 16" во висина . Виси јамка . Избришете ја со чиста крпа за перење.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата