.

.

Енергетски стоп пред десно, еден заменски заменски калипер L1948

Енергетски стоп пред десно, еден заменски заменски калипер L1948

Оценки на купувачот:

DEN 1.67
Од стоката
Во магацинот

Проверете ја компатибилноста со вашето возило на http : // // Auto Specialty OE Auto Specialty OE Calipers Calipers (продадени индивидуално) завртки директно на местото на дебеломер на акции. Калиперот и заградата се повторно воспоставени во нашиот објект во Чикаго, ИЛ. Тие се темелно прегледани за квалитет и безбедност, тестиран притисок за да се спречи протекување и висока температура EPDM гума за продолжен живот. Доаѓа со сè што ви треба за да ја завршите работата, вклучително и хардвер за инсталација од не'рѓосувачки челик и лубрикант на керамичка сопирачка со висока температура. Power Stop Autopecialty OE Калиперс за замена на сопирачките се совршени за буџетот свесен потрошувач кој бара целосен дебеломер за замена на залихите! Енергетски стоп Еден заменски капитал на сопирачките на сопирачките • Сите дебеломер се темелно прегледани за квалитет и безбедност • Тестиран притисок за да се спречат протекување • Нови завртки за крварење, хардвер и иглички • Болт директно на местото на дебелодерите на акциите • Се вклопува : Предниот десен : Субару Форестер 2002- 1998 година; Импреза 2001-1998; Legacy 2002-1997; Outback 2000.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата