.

.

Brinley Co. Co. женски меки квадратни пети кожен слајд

Brinley Co. Co. женски меки квадратни пети кожен слајд

Оценки на купувачот:

DEN 351.84
Од стоката
Во магацинот

Оставете впечаток во Rayni од страна на Brinley Co. Јасна лента за луцит исечена со текстура со вегански кожни цевки на овој слајд на квадратни пети. Со мека подножје и едвај пета, ќе одите во удобност и стил. Висина на пета : 1/2-инчен. Тип на потпетица : единствена. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Лизгање. Тип на каиш : Мулти -стрип. Стил на пети : Отворено. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : направено од човекот. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата