.

.

Без граници за замав фустан на јуниори

Без граници за замав фустан на јуниори

Оценки на купувачот:

DEN 128.00
Од стоката
Во магацинот

Подготвувањето станува многу полесно со овој главен фустан за замав од без граници. Украсено со копче пред и достапен во неколку слатки бои, овој фустан лесно се менува од ден во ноќ со вистинските чевли и додатоци. И со својата класична форма и шик детали, сигурно ќе ја зграпчите секоја боја! Ексклузивно продаден на. Материјал : 92% полиестер/8% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. fit : тенок. Деколте : душо. Должина : Силуета А-линија; Горе должината на коленото. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Прилагодливи ленти за рамо. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Предниот дел на копчето. Замав фустан за јуниори од без граници.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата