.

.

Време и време на женски ребра резервоар на врвот

Време и време на женски ребра резервоар на врвот

Оценки на купувачот:

DEN 2.67
Од стоката
Во магацинот

Удобно и удобно. Овој ребрести резервоар од време и TRU го комплетира вашиот обичен изглед од активности во домот до грешки во викендот-совршен како слој или кога е поврзан со вашите омилени хеланки. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. лажички врат. Без ракави. Ребрести тело. 58% памук/38% модал/4% спандекс. Машина за перење. Увезени. Резервоар за ребрани од време и TRU.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата