.

.

Бебе Момче Памучна Маица Камофлажни Панталони Облека Летна Облека Во Собата

Бебе Момче Памучна Маица Камофлажни Панталони Облека Летна Облека Во Собата

Оценки на купувачот:

DEN 2.00
Од стоката
Во магацинот

Здраво! Добредојдовте во нашата продавница!Бебе Момче Краток Ракав Маица+Камо Панталони Облека !!Висококвалитетна и Сосема нова 100% Главна Боја : КАКО Слика Во Моден Материјал : Памучна Мешавина plz : оваа големина на производот е мала,ве молиме нарачајте соодветно.Ве молиме, љубезно погледнете ја вистинската висина и табелата со големини на вашите деца пред да купите/наддавате. Фала.Пакетот вклучува : 1x Врвови+1x Табела За Панталони : Големина t Tops Должинаt Биста*2 Tpants Должина Возраст 70t 32 смt 23 см 35 смt 0-6 Месеци 80t 34 Смt 24 смt 37 смt 6-12 Месеци 90t 36 смt 25 смt 39 смt 12-18 Месеци 100t 38 смт 26 смТ 41 СмТ 18-24 Месеци 110т 40 Смт 27 смТ 43 смт 2-3 години постои 2-3% разлика според рачното мерење.ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот.1 инч = 2,54 цмпомнете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. 2 парчиња Бебе Момче Мода Памучна Маица Камофлажни Панталони Облека Летна Облека Во собата.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата