.

.

3д Пловечка Рамка Сенка Бо Витрина Монета Бо Накит Дисплеј Случај Дијаметар

3д Пловечка Рамка Сенка Бо Витрина Монета Бо Накит Дисплеј Случај Дијаметар

Оценки на купувачот:

DEN 182.24
Од стоката
Во магацинот

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава Од Хороли Од пазарот На Џојбај.Опис. Барате одличен начин да го прикажете Вашиот Med Медалјон, Обетка, Прстен, Приврзок, Нараквица, Паричка За Предизвик, првиот Заб На Детето или други работи на маса или биро? Овој Нов и дисплеј штанд ќе направи одлично за тоа. Може да ви даде добар поглед на сите страни на предметите со лесен пристап бидејќи предметот може лесно да се извади од витрината. Тоа е одличен уникатен подарок за секој што сака да ги прикаже своите работи. Карактеристики. - Боја : Црна. - Материјал : Пластика. - Големина : 12,8 см во дијаметар (Кутија За Прикажување). - Забелешка : без основа. - Изработен од пластичен и јп филмски материјал, јасен и удобен за употреба. - Совршен за продавница за накит, прозорец за прикажување, решетка, маса, итн. - Може да се користи дома, на работа или прикажување производи во вашиот бизнис. - Одличен подарок за Денот на Вљубените, Денот на Благодарноста, Божиќ, Роденден или секоја пригода. - Приложете ги предметите за прикажување помеѓу две транспарентни, флексибилни пластични мембрани за 3д пловечки ефект. Совршен за изложување медали, монети, поштенски марки, медалјони, накит, чипови за покер во казино и други сувенири. Изработен од пластичен и јп филмски материјал, јасен и удобен за употреба. |Совршен за продавница за накит, прозорец за прикажување, решетка, маса, итн. |Може да се користи дома, на работа или прикажување производи во вашиот бизнис. / Одличен подарок за Денот на Вљубените, Денот на Благодарноста, Божиќ, Роденден или секоја пригода. |Приложете ги предметите за прикажување помеѓу две транспарентни, флексибилни пластични мембрани за 3д лебдечки ефект.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата