.

.

Предна прошетка Хеланки Со Висок Струк За Жени Јога Тренингот Моторџија Атлетски Панталони Фитнес Џогер Компресија Хулахопки Со Џеб Темносина М

Предна прошетка Хеланки Со Висок Струк За Жени Јога Тренингот Моторџија Атлетски Панталони Фитнес Џогер Компресија Хулахопки

Оценки на купувачот:

DEN 367.84
Од стоката
Во магацинот

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Тренинг Панталони, Јога Панталони За Кревање Задник, Жени Спортска Теретана Трчање Хеланки Тип На Шема : Цврста Боја : Мулти (Опционално)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL, 3 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 90% Полиестер, 10% Спандексваист : Висока Должина На Половината : Долга Сезона : Пролет, лето, aut, Fall, Зима Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови Карактеристики : 1. Карактеристика : висок струк, супер растеглив, тенок фит, придобивки од плен, основни фитнес панталони. нацртајте ги вашите работи со стил и додека доживувате највисоко ниво на удобност, помага поефикасно да ги истакнете колковите од праска, да изгледате многу модерно и посебно.2. Мека мазна ткаенина, дише, не гледа, симпатична и ласкава, супер истегнување и удобна, брзо сушење и отстранување на влага. 3. Јога панталоните дизајнирани со широк висок појас за подобра контрола на стомакот, ја нудат целата поддршка и компресија за стомакот и задникот да се вратат во првобитната форма. 4. Совршен за џогирање, трчање, теретана, фитнес, аеробик, пилатес, вежбање, јога, секаков вид тренинг, салон, танц или секојдневна употреба.Содржина на пакетот : 1 х Јога Панталони (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Женски Панталони За Кревање Задник, Јога Панталони Со Висок Струк, Фитнес За Вежбање Тесни Панталони За Нозе, Жени Истегнуваат Јога хеланки. Материјал-90%Полиестер, 10% Спандекс. Ткаенината е Мека и Еластична, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-Женски Јога Панталони Со Висок Струк, Хеланки со Целосна должина, Долги Панталони За Трчање Во Спортска Сала, Задници за Вежбање За Контрола на Стомакот, Истегнување На Џегинг. Прилики-Бодибилдинг, Фитнес, Пилатес, Одење, Кревање Тегови, Јога, Теретана, Тренинг, Трчање, Џогирање, Тренинг. Мерење-Ве Молиме Погледнете Ја Нашата Табела Со Големини Во Втората Детална Слика.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата