.

.

Сандали За Мали Девојчиња Со Мек Ѓон Со Отворен Прст Рамна Летна Трендовска Унисекс-Детска Сандала

Сандали За Мали Девојчиња Со Мек Ѓон Со Отворен Прст Рамна Летна Трендовска Унисекс-Детска Сандала

Оценки на купувачот:

DEN 1.33
Од стоката
Во магацинот

Големина : 22 САД : 7 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6,5 ЕУ : 24 Препорачана возраст : 2-2,5 Години Должина На Влошката : 14,5 см/5,71" Погоден За : Големина На Мало Дете : 23 САД : 7,5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 7 ЕУ : 25 Препорачана возраст : 2,5-3 Години должина На Влошката : 15 см/5,91" Погоден За : Големина На Мало Дете : 24 САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 7,5 ЕУ : 25,5 Препорачана возраст : 3-3,5 Години Влошка должина : 15,5 СМ/6,10" погоден за : големина на Мало дете : 25 Сад : 9 велика британија : 8,5 еу : 26 препорачана возраст : 3,5-4 Години Должина На Влошка : 16 СМ/6,30" ПОГОДЕН ЗА : големина на мало дете : 26 сад : 9,5 велика британија : 9 еу : 27 препорачана возраст : 4-4,5 Години Должина На Влошка : 16,5 СМ/6,50" погоден за : Мала големина На дете : 27 сад : 10,5 велика британија : 10 ЕУ : 28 ПРЕПОРАЧАНА ВОЗРАСТ : 4,5-5 Години должина на влошка : 17 См/6,69" погоден за : мала големина на дете : 28 сад : 11,5 Велика Британија : 11 еу : 28,5 ПРЕПОРАЧАНА ВОЗРАСТ : 5-5,5 Години должина на влошка : 17,5 См/6,89" погоден за : мала големина На дете : 29 Сад : 12,5 велика БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 30 ПРЕПОРАЧАНА ВОЗРАСТ : 6-7 години должина на Влошка : 18,5 См/7.28" ПОГОДЕН ЗА : МАЛА ГОЛЕМИНА НА ДЕТЕ : 30 сад : 13 велика британија : 12.5 Еу : 30.5 препорачана возраст : 7-8 години должина на влошка : 19см/7.48" погоден за : МОДА НА МАЛО ДЕТЕ КЛАСИЧЕН СТИЛ, МОДНИ И секојдневни Патики, Симпатичен стилски Костум За одење во затворен простор, индексирање, играње И Др.Најдобро е популарно кај вашето дете роденденски подарок за новороденче. Погоден за пешачење, носење дома, излегување и активности на отворено. 【мек ѓон и мала тежина убаво за учење прошетка.Без разлика дали е пролет, лето, fall или зима, убаво одговарајте на вашата облека. Едноставниот класичен дизајн ги прави вашите деца помодерни. Тоа е убав подарок за пријателите и семејството и погоден за целата сезона.[СОВЕТ ЗА ГОЛЕМИНА ] Возраста е За Ваша Референца, Ве Молиме Измерете Ги Стапалата На Бебето за да Одговараат на Должината на Чевлите.Ако Вашето Бебе Има Мали Стапала,Можеби ќе Треба Да Изберете Големина Надолу, Благодарам. ●Различни Прилики : Лесно лесно за живеење дома. Убаво за училиште, парк, плажа, базен, игралиште, свадба, забава, патување и на одмор. Идеја Подарок : Испратете им На вашите девојки пар наши слатки чевли на родендени, Божиќ, Ден На Децата. Убаво за носење на забава, летна свадба или состанок за играње со фустани или шорцеви и резервоар. РАЗНОВИДНИ ЛЕТНИ ОБУВКИ : Оставете го вашето мало девојче да ги носи овие чевли на одмор и на базен или на плажа; Убави обувки за обични девојки за носење низ градот во пролетните и летните денови;. Овој чевел ги има предностите на удобноста и еластичноста, секогаш грижејќи се за стапалата на вашето бебе.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата