.

.

Дете Деца Девојки Ромпер Симпатична Цветни Цвеќиња Печати Кратки Ракави Ромпер Комбинезон Коса Појас Облека

Дете Деца Девојки Ромпер Симпатична Цветни Цвеќиња Печати Кратки Ракави Ромпер Комбинезон Коса Појас Облека

Оценки на купувачот:

DEN 367.68
Од стоката
Во магацинот

Големина : 60 Препорачана возраст : 0-3 Месеци Биста : 42см/16,54" Должина : 35см/13,78" Големина : 70 Препорачана возраст : 3-6 Месеци Биста : 44см/17,32" Должина : 37см/14,57" Големина : 80 Препорачана возраст : 6-12 Месеци Биста : 46см/18,11" Должина : 39см/15,35" Големина : 90 Препорачана возраст : 12-18 месеци биста : 48см/18.90" должина : 41см/16.14" големина : 100 Препорачана Возраст : 18-24 месеци Биста : 50см/19.69" должина : 43см/16.93" Мало дете деца доенчиња слатки цветни Цвеќиња Отпечатоци кратки ракави ромпер комбинезон лента за Коса појас крпикарактеристики : Новороденче Бебе Ромпер со цветни и Боукнот сигурно ќе направи Вашите Деца Да се Чувствуваат Удобно. Тој е мек и дише за нежната кожа на бебето. Затворањето со копчиња со имитација на дрвено копче пред и долниот затворач го олеснува облекувањето, соблекувањето, манжетните без нозе се прилагодуваат на телото на растечкото бебе. Ромперот е толку симпатичен што на вашите деца ќе им се допадне. Пакетот Вклучува : 1pc Romper+1pc Hairband Season : Лето : Девојка Натпревар : Симпатична мода комбинезон направи добивање облечени лесно и да се фаќате за бизнис. Со повеќето чевли и се одлични како избор за повеќе сезони. Мама одобри, скромна, но сепак ласкава. Вашите деца ќе ја сакаат оваа убава облека. Повод : Моден комбинезон погоден за плажа, забава, одмор, Секојдневен, Празник, Роденден. бебе ромперс девојка. ромпери за девојки. Забелешка : Ве Молиме Погледнете Ја Големината Во Нашиот Опис Или Слики На Производи. Ве молиме Не се Однесуваат На "Водич Големина". Благодарам.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата