.

.

Божиќ Топки Орнаменти многу Божиќ Венец Куки За Елка Виси Приврзок Украс Метал Ѕвезда Украси Кука Божиќ Дома Декор

Божиќ Топки Орнаменти многу Божиќ Венец Куки За Елка Виси Приврзок Украс Метал Ѕвезда Украси Кука Божиќ Дома Декор

Оценки на купувачот:

DEN 2.33
Од стоката
Во магацинот

Лесни и Нераскинливи : лесни по дизајн, нашите пластични Божиќни топчиња нема да попуштаат гранки и се цврсти, овие убави украси за божиќни топки отпорни на допир нема да се скршат, па дури и да се вдлабнат ако случајно паднат. одлично за најмалите да помогнат во украсувањето на дрвото, побезбедно од обичните стаклени топчиња. Материјал : висококвалитетен метал. Пакување : Вклучува 20 метални куки, кои имаат петкратен дизајн на ѕвезда. Лесен за употреба : тој е уникатно дизајниран за лесно отстранување од дрвото, само закачете го едниот крај на декорацијата, а другиот крај на гранката на дрвото.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата