.

.

Јасна Самостојна Рамка За Биро За Вметнување

Јасна Самостојна Рамка За Биро За Вметнување

Оценки на купувачот:

DEN 1.00
Од стоката
Во магацинот

Карактеристики економична, функционална рамка е самостојна.Може да биде ориентирана хоризонтално или вертикално.Лесно гледање, коси јасна рамка обезбедува целосна изложеност на вашите документиодлични за училишта, ресторани и простории за прием.Боја-Чистоматеријал-Акрилик-2сајз-4 х 6-ШКУ : ZX9 AZTY16161 Карактеристики Економична, функционална рамка е самостојна. Може да биде ориентирана хоризонтално или вертикално. Лесно гледање, коси јасна рамка обезбедува целосна изложеност на вашите документи. Одлично за училишта, ресторани и простории за прием. Боја-Јасно. Материјал-Акрилик. Пакет-2. Големина-4 х 6. - ШКУ : ZX9 AZTY16161.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата