.

.

Ткаен сет со двојно четкано микрофибер

Ткаен сет со двојно четкано микрофибер

Оценки на купувачот:

DEN 2.00
Од стоката
Во магацинот

100 -процентната ткаенина од микрофибер е совршено решение за луксузна и достапна постелнина. Микро-жарната структура произведува мека, дишечка ткаенина што е отпорна на дамки и брчки. Четкањето со микрофибер создава ткаенина што е помека и потрајна од повеќето памук. Ткаен сет со двојно четкано микрофибер : луксузен и достапен. 100 проценти двојна четкана микрофибер ткаенина. Брв брчки. Отпорен на дамки. Хипоалергичен. Отпорни на грини од прашина. Грижа : машинско миење; Трбајте суво.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата