.

.

Детска Кожа Основен Фустан Појас

Детска Кожа Основен Фустан Појас

Оценки на купувачот:

DEN 143.20
Од стоката
Во магацинот

Детска Кожа 1 Инчен Основен Појас За Облекување ОД ЦТМ. Класичен појас во големини на деца. Тркалезна сребрена тока и двајца чувари. Постојат пет дупки за огради. Зашиена кожа. Одличен основен стил за секојдневен и фустан. Пазар Продавачот Појас Излез специјализира Во Продажба-Цени Фустан Ремени и облека додатоци за мажи, жени и деца. Ние носиме квалитетни ремени, паричници, облека за глава, додатоци за ладно време, вклучувајќи Ремени за Девојчиња. ЦТМ Детска Кожа 1 Инчен Основен Ремен За Облекување. Димензии 1 инчи или 25мм широк. Основен стил во различни бои. Мат бои. Изработени од Кожа. Произведено Во Кина.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата