.

.

Пар Сет На Предната Десна+Левата Потпора Шок Одговара 06-Истражувач 06-Планинар

Пар Сет На Предната Десна+Левата Потпора Шок Одговара 06-Истражувач 06-Планинар

Оценки на купувачот:

DEN 3.00
Од стоката
Во магацинот

Пар Во собата на 2 Предната Десна+Левата Потпора Шок Одговара 06-10 Истражувач 06-10 Планинар. tt tt ttt tttt t t t tfitment : 2006-2010 Ford Explorer2007-2010 Ford Explorer2007-2010 Ford Explorer Sport Trac2006-2010 Mercure Mountaineer Item-понудена : 2 парчиња Сосема Нова Позиција За Склопување На Шок Потпори За Предната Лева Страна 71124; 1921474; 2701-421772; г56838; г68838;состојба на предметот* 100% сосема нов Во Фабричка Оригинална Состојба. Никогаш не биле користени или инсталирани.* Го подобрува целокупното управување, безбедноста и перформансите на вашето возило . * Ое Квалитет TS16949 сертифициран. ttt t tt t t tttt t t. t. т Пар Сет од 2 Предна Десна+Лева Потпора Шок Одговара 06-10 Истражувач 06-10 Планинар Фитмент : 2006-2010 Форд Експлорер2007-2010 Форд Експлорер Спорт Трак2006-2010 Меркур Планинаритем-понудени : 2 парчиња Сосема Нова Позиција На Склопување На Ударни Потпори За Предната Лева Страна 71124; 1921474; 2701-421772; Г56838; Г68838;Состојба На Предметот* 100% Сосема Нов Во Фабричка Оригинална Состојба. Никогаш не биле користени или инсталирани.* Го подобрува целокупното управување, безбедноста и перформансите на вашето возило . * Ое Квалитет TS16949 сертифициран.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата