.

.

Вексфорд Насловна Пролет Фрла јас-Врамени Giclee Печати 24X24

Вексфорд Насловна Пролет Фрла јас-Врамени Giclee Печати 24X24

Оценки на купувачот:

DEN 1199.84
Од стоката
Во магацинот

Пролет Фрла јас-Врамени Giclee Print A премија врамени giclee печатени со користење на последните архивски мастила. Секое печатење е внимателно испечатено и врамено со рака. Секое парче има мат табла со 2 инчи, акрилно стакло и е подготвено за рака.ДОСТАПНИ СЕ 5 ГОЛЕМИНИ16 "x16" - Вкупна Големина 24 "x22" - Вкупна Големина 28 "x28" '- Вкупна Големина32 "x32" '- Вкупна Големина38 " x38 " - Вкупна Големина** Вкупната големина може малку да варира од парче до парче секое парче е направено по нарачка.Изграден За Да Трае Секое парче е подготвено за хангархивско Мастило 2" Мет Одбор составен рачно Во Америка Пролет Фрла i-Врамена giclee Print A премија врамена giclee печатени со користење на последните архивски мастила.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата