.

.

Стратон Домашен Декор Повеќебоен Измијте Ги Рацете, Кажете Ги Вашите Молитви Бања Ѕид Уметност, 12

Стратон Домашен Декор Повеќебоен Измијте Ги Рацете, Кажете Ги Вашите Молитви Бања Ѕид Уметност, 12

Оценки на купувачот:

DEN 2.67
Од стоката
Во магацинот

Додадете Декоративен допир во вашата бања со Овој Декор На Домот Стратон Разнобојно Измијте Ги Рацете, Кажете Ги Вашите Молитви Бања Ѕид Уметност. Овој рачно изработен дизајн е изработен од природно дрво и се одликува со бела изрека. Семејството и гостите ќе го ценат гестот што ова парче го подразбира додека додава убав декоративен допир на голиот ѕид од бањата. Севкупно Мерење : 12.00 W x 0.75 d x 12.00 H Stratton Домашен Декор Повеќебоен Измијте Ги Рацете, Кажете Ги Вашите Молитви Бања Ѕид Уметност, 12 x 12 •Мерки 12 W x 0.75 D x 12 H •Тежи 1.98 фунти •димензиите на Пакетот се 1.6 W x 14 d x 13.8 H •не е потребно склопување •Направено од дрво •Природно дрво и бели нијанси •Лесно се вклопува и меша со Стил На Домашен Декор На Фарма •Доаѓа Подготвен за закачување со Помош На Приложената закачалка д-прстен На Грбот, Дополнителен Висечки Хардвер Не Е Вклучен.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата