.

.

Rawlings R Брз Ранец

Rawlings R Брз Ранец

Оценки на купувачот:

DEN 1.00
Од стоката
Во магацинот

Одете на играта со стил со ранецот софтбол роулингс. Неговиот голем главен оддел обезбедува оптимален простор за складирање. Како резултат на тоа, ќе можете удобно да ја вклопите целата опрема во неа. Оваа торба за софтбол има дури и секундарни прегради за да ги чува вашите дополнителни работи безбедни. Неговата приспособлива и отстранлива опашка од дабар се удвојува и како надворешен џеб!Покрај тоа, овој ранец држи три лилјаци, а има и надворешни прегради за чевли за да не мора да ставате валкани шноли со други предмети. Куката за оградата ви овозможува да ја закачите торбата на ископана ограда додека главниот оддел се отвора во временска полица за игра за лесен пристап до опрема за време на игрите. Rawlings R800 Брз Ранец Црна Било.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата